Personeelsfeest 

 

Voor uw personeelsfeest zorgt Delight Catering dat bij uw medewerkers een onvergetelijke sfeer achtergelaten wordt, niet alleen wat betreft de gerechten die geserveerd worden, maar wij zorgen voor de totale belevenis!

Wij weten hoe wij indruk achter kunnen laten bij uw gasten en dit passend binnen een voor u opgesteld budget, zodat u uw medewerkers kunt bedanken voor hun inzet en hierdoor een nog beter teamgevoel binnen het bedrijf zal ontstaan.

Of het nu om een  intieme borrel gaat of een uitbundig feest, wij maken graag een voorstel op maat voor u.

 

"Beste Ondernemer 2010"
"In een afgeladen Eetcafé Juffrouw TokTok werd op 8 januari 2011 de BVL-Ondernemersprijs 2010 uitgereikt aan de familie Nieuwenhuis. De jury bezocht dit jaar als eerste het bedrijf van de familie Nieuwenhuis aan de Asterweg in Amsterdam-Noord. "We werden er zeer warm en enthousiast ontvangen door vader Jan, moeder Gees en hun zonen Delano en Lorenzo". Een bedrijf wat zeker te lijden heeft gehad onder de crisis van de laatste jaren. Maar door hun geweldige creativiteit en enthousiasme wisten zij hun cateringbedrijf te laten groeien tot een bedrijf dat klinkt als een klok. Gelukkig waren we met alle juryleden aanwezig, want door het grote enthousiasme en kennis van zaken werden we overrompeld, werkelijk geweldig! Voor het eerst in de geschiedenis van de BVL-Ondernemersprijs waren ALLE juryleden het unaniem eens dat Delight Catering de terrechte winnaar is van de Ondernemersprijs 2010."
Voorzitter BVL jury
Aart Goede
Catering offerte of catering informatie aanvragen


Events


  • Veelzijdige catering

    Delight Catering verzorgt event-, party- en culinaire catering in de breedste zin van het woord.

    Lees meer
  • Koninginnedag Landsmeer 2012; een groot succes!

    Ook dit jaar was Delight Catering mede initiatiefnemer van het Koninginnedagfeest in de Gemeente Landsmeer.

    Lees meer

Twitter


Contact